Про компанію

Компанія «БРИСТОЛЬ-АВТО» - офіційний дилер Ford у  м. Дніпро.

   Наш автоцентр є найкрупнішим концептуальним комплексом на всю Україну. Загальна площа становить більш 3500 квадратних метрів. Дизайн салону витриманий у фірмовому стилі бренду. Окрім виставкових площ для автомобілів, у центрі передбачена кімната переговорів, станція сервісного обслуговування, мийка, затишна кімната відпочинку і дитяча кімната, в якій наймолодші гості нашого автоцентру не нудьгуватимуть під час вирішення важливих питань, пов’язаних з купівлею автомобіля.

Інноваційний підхід та незмінна якість є гарантами того, що вимогливий клієнт залишиться задоволеним. Наші працівники постійно проходять тренінги та атестації  для забезпечення  високого рівня обслуговування. Адже щаслива посмішка на обличчі клієнта – показник того, що робота нами виконується правильно.

Чекаємо на Вас в нашому автоцентрі «БРИСТОЛЬ-АВТО» за адресою вул. Аеропортівська, 15.

З нами мрії стають реальністю….

IMG_8263_0000.jpg

Центр технічного обслуговування БРИСТОЛЬ-АВТО є одним з найбільших сервісних центрів серед дилерів Ford в УКРАЇНІ і відповідає всім вимогам, що пред'являються Ford Motor Company. З першого дня основним принципом нашої роботи стало точне виконання всіх технічних вимог до ремонтних робіт для забезпечення довгострокового функціонування вузлів, агрегатів і безпеки управління автомобілів Ford.

DSC_15500000.jpg

 В нашому автоцентрі Ви маєте можливість отримати кваліфіковану консультацію менеджерів салону, представників банків та страхових компаній і здійснити тест-драйв моделі, що Вас зацікавила. Ми будемо постійно радувати своїх клієнтів акційними знижки та спеціальними сезонними пропозиціями. 
   Вибравши Ford, Ви будете отримувати задоволення не тільки від управління комфортабельним автомобілем, але і від сервісного обслуговування, яке відповідає найвищим світовим стандартам.

03.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «БРИСТОЛЬ - АВТО», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

 

Спробуй Ford

Запис на тест-драйв проводиться за телефоном  (056) 732-00-01 . Ми завжди раді Вам.

Open Chat